قابل توجه کارآموزان محترم وکالت ورودی ۱۳۹۸

(( اطلاعیه ))

باتوجه به تقسیم بندی کارآموزان محترم وکالت ورودی ۱۳۹۸به دو گروه، بدین وسیله اسامی کارآموزان تحت نظر هر یک از کمیسیون های شماره یک و سه به شرح لیست ذیل به اطلاع می رسد.

اسامی کارآموزان تحت نظر کمیسیون شماره یک:
1مرضیه ابراهیم زاده
2علی اخلاقی کاسانی
3طیبه اسدی امین آبادی
4اطهر امامی شیخانی
5الهه ایمانی تمرین
6هانیه بشر دوست سیاهمرد
7فرزاد بهرامی
8مریم بیگی
9حسام پوراحمدی
10قاسم پورجعفری پشتری
11رزا حاتمی
12زهرا حبیبی ارباستان
13رحیمه حسین پور
14امیررضا حقیقت خواه
15عباس خلیفی مصطفانلو
16سهیل خیراب
17آیناز درای
18شبنم دلیر
19خدیجه رحمانیان
20مجتبی رفیعی فلاح آبادی
21فاطمه رنجبر چوبه
22معصومه زحمتکش بارکوسرایی
23علیرضا سحرخیر کلاشمی
24شهرام سلامی
25مینا سیفی
26مریم صفرمحد زاده
27امیر عاشوری
28محسن علی نژاد
29امیر فامیل زوّاّر جلالی
30فلاح بهزاد
31فهیمه قانع کیاکلایه
32محمدرضا قربانزاده هریس
33مصطفی کریمی زاده
34امیر گلچین
35محمود لوائی ندامانی
36 محمد مرادی رودپشتی
37حامد مرشدی ماجلان
38 فتانه معصوم زاده
39 متین مهرسیمای صومعه سرایی
40میترا میرزائی
41نغمه ناهیدی
42سهند نوعی
43 مینا نیک کار
44سعیده نیکدخت

اسامی کارآموزان تحت نظر کمیسیون شماره سه :
1میثم ابراهیم زاده
2سکینه ارشدی
3مهیار اقبالی
4محمود ایران عقیده
5سید احسان بدرخواهان
6محمد مهدی بهارمست حسین آبادی
7نیما بهزادنیا
8فرزام پروار
9ضیاء الدین پورتقی لسکوکلایه
10روزبه تیغ نورد
11ستایش حاجی سبحانی
12سمیه حسن زاده ماچیانی
13سجاد حسن نیا
14آیدا خزانی
15سوزان خیلیلی اولم
16علیرضا دادپور کنازی
17اشکان دژآباد
18سپیده رافخایی
19سوزان رجبی
20غزل رضایی
21حسین رمزی زاده
22مجتبی زارع نژاد طالمی
23رضا زحمتکش سوستانی
24محمدرضا سروری نالکیاشری
25محمدرضا سیفالهی
26زینب شیخ الاسلامی
27علی ضیاء پور
28حسن عشوری
29فاطمه علیپور
30عباس فرید پرچین سفلی
31فائزه فلام پناه
32رضا قدیمی خو
33مصطفی قنبری آزاد پاشاکی
34پدرام کشاورز رودپشتی
35مهشید گلشنی حسن کیاده
36محدثه محمدی پشته
37حامد مرادی سیزکوهی
38امین مصطفوی گلوندانی
39حسین مهدیلو
40سید رحمان میرتقدس
41هدیه میرزائی کتکلاهیجانی
42رضا نجفی
43سید مهدی نیک فلاح
44متین نیکخواه
45امین یوسفی

(( روابط عمومی کانون وکلای دادگستری گیلان ))