سخنی با همکاران - سید حسن سجادی

با درود و احترام ؛

در اسفندماه سال 1397 ، در يازدهمين دوره انتخابات کانون وکلای دادگستری گیلان ، با رأی همکاران عزیز ، ((گروه ائتلاف)) بعنوان هیأت مدیره انتخاب و به لطف و عنایت هیأت مدیره محترم ، اینجانب بعنوان ریاست انتخاب شدم .

به همت و پشتکار همه اعضای هیأت مدیره و متکی به اعتماد و پشتیبانی تمام وکلای محترم عضو کانون ، بخش های : کارآموزی ، آموزش ، دادسرا ، دادگاه ، معاضدت و کميسيونها وظایف خود را بنحو شایسته انجام داده و میدهند .

اینجانب یکسال افتخار داشته ام تا در خدمت عزیزان باشم .

از چندماه پیش تر ، به توصیه پزشکان معالج و بجهت جراحی قلب باز و مشکلات تنفسی و ریوی ، می بایست از کار حرفه ای و فعالیت صنفی کناره بگیرم و یا به حداقل برسانم . موضوع را با همکاران عزیزم در هیأت مدیره مطرح کردم . دوستان عزیزم به اصرار ، تداوم فعالیت را خواستار بودند که با عنایت به ضرورت پزشکی ، نهایت با استعفایم موافقت کردند .

اول مقرر بود در روز نهم اسفندماه سال 1398 روز جشن استقلال موضوع معذوریت خودم را به اطلاع همکاران ارجمندم برسانم . متأسفانه با گسترش بیماری کرونا ، ناگزیر از تعطیلی موقت کانون و لغو برگزاری جشن استقلال شدیم و توفیق زیارت همکاران عزیزم را از دست دادم .

اینک قبل از هر چیز ، از اعتماد و رأی همکاران سپاسگزارم که افتخار این خدمت را نصیبم کردند . از هیأت مدیره محترم سپاسگزارم که در کمال همراهی و همدلی در اداره دموکراتیک کانون در خدمتشان بوده ام و تصمیمات متخذه با پیگیری مستمر همکاران در هیأت مدیره بنحو شایسته به مرحله اجرا و عمل درآمد. از کلیه همکاران عزیز در بخشهای گوناگون کانون ، که با شور و رغبت در طول یکسال اجازه دادند از علم و تجربه گرانقدرشان بهره مند شویم ، سپاسگزارم .

همچنین از مدیر محترم داخلی و کادر اداری و خدماتی که با تمام توان در کانون انجام وظیفه نموده اند ، سپاسگزارم .

امیدوارم کانون وکلای دادگستری گیلان ، چون همیشه پیشرو عرصه دفاع از حقوق صنفی و مقدم فعال و مسئول بعنوان یک نهاد مدنی باشد .

از همه سرورانم پوزش می خواهم و کماکان در حد توان اندک خودم در خدمت کانون و هیأت مدیره محترم بوده و هستم .

                                                                                با احترام سید حسن سجادی

                                                                                             5/1/99